AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI NİMET GÜNDOĞDU OLDU.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
AK PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANI NİMET GÜNDOĞDU OLDU.
Abone ol
AK Parti Tanıtım Medya Başkanlığından yapılan açıklama.

“AK Parti İlçe Başkanı Ebubekir TAŞYÜREK’in 28. Dönem İstanbul Milletvekili Aday Adaylığı sürecinden dolayı istifa ettiği İlçe Başkanlığı koltuğuna, İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini başarı ile yürüten, uzun yıllardır AK Parti davasına hizmet eden sayın. Nimet GÜNDOĞDU getirilmiştir. 

İlçe Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceğine emin olduğumuz Nimet GÜNDOĞDU başkanımıza bu önemli görevde başarılar diler, AK Parti Teşkilatları ve yönetimi adına yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.”

 

Nimet GÜNDOĞDU Kimdir?

1964 yılında Ağrı’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Kartal’da Yükseköğrenimini İstanbul Gedik Üniversitesi Mekatronik bölümünde tamamladı. Kurucusu olduğu Şirket’te yönetim kurulu başkanlığı yapmaktadır. AK Parti ailesine 2002 yılında katıldı. Partimizde 2004 yılında yedek yönetim kurulu üyeliği yaptı ve 2009 yılında Meclis üyesi Adayı oldu. 2014 yılında gerçekleşen 5.Olağan Genel kurulda ise Ana kademe İlçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. İnsan Hak’larından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 7. Olağan Genel Kurulda Yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

7. Dönem Kartal İlçe Teşkilat Başkanlığı görevini yürüttü. 

Bir çok Dernek ve Spor kulüplerinde görev aldı. 54 yıldır Kartal’da ikamet etmektedir. 

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 


Kadıköy Sanatçılar Derneği Resim Sergisi Kartal Belediyesi’nde AçıldıÖnceki Haber

Kadıköy Sanatçılar Derneği Resim Sergisi...

Kartal Belediyesi’nden Ramazan Ayında Vatandaşlara Cami ve Türbe ZiyaretiSonraki Haber

Kartal Belediyesi’nden Ramazan Ayında Va...

Yorum Yazın