Esnaftan Kadem Başkan’a tam destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Esnaftan Kadem Başkan’a tam destek
Abone ol
Cumhur İttifakı-AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, seçim çalışmalarına hız verdi. Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi’nde yürüyüş yapan Ekşi, esnaf ziyaretinde bulundu.

Cumhur İttifakı-AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, seçim çalışmalarına hız verdi. Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi’nde yürüyüş yapan Ekşi, esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlarla selamlaşarak seçim broşürü dağıtan Kadem Ekşi, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyenleri kırmadı. Büyük ilgi gören Kadem Başkan, esnafa ve vatandaşlara Maltepe için hazırladığı projeleri anlattı.

  Depreme hazırlık ve kentsel dönüşümün birinci önceliği olduğunu söyleyen Kadem Ekşi, vatandaşlardan ve esnaftan tam destek aldı. Göreve gelir gelmez vakit kaybetmeden ilçenin otopark sorunu için harekete geçeceklerini söyleyen Ekşi, yeraltı otoparkları ile trafik sorunun çözümü için önemli bir adım atacaklarını söyledi.

  Ekşi, E-5 Karayolu’nun kuzeyinde yapılacak yeni Botanik Park’ın İstanbul’un cazibe merkezlerinden biri olacağını söyledi.

 


 


Kadem Başkan, Marmaray’da projelerini anlattıÖnceki Haber

Kadem Başkan, Marmaray’da projelerini an...

AK PARTİ CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KARAKAYA’DAN BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNE ZİYARETSonraki Haber

AK PARTİ CUMHUR İTTİFAKI BELEDİYE BAŞKA...

Yorum Yazın