İYİ Parti Kartal Eski İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı’dan Karakaya’ya Sürpriz Destek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
İYİ Parti Kartal Eski İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı’dan Karakaya’ya Sürpriz Destek
Abone ol
Kartal Belediye Başkan Adayı ve İYİ Parti Kartal eski İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı,Kurfalı’da düzenlenen programla AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya lehine adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Yoğun ve coşkulu bir programla adaylıktan çekilen Onbaşılı, yaptığı duygulu konuşmada Karakaya’ya hem 31 Mart seçimleri öncesinde hem de başkanlığı süresince destek vermeye devam edeceğini söyledi. Programa AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, belediye meclis üyesi adayları, partililer ve çok sayıda Onbaşılı destekçisi katıldı. 

KARAKAYA’NIN PROJELERİNİ İNCELEDİM VE  ONURLANDIM

Ekibiyle birlikte bir değer üretme çabasında olduklarını söyleyen İYİ Parti Kartal eski İlçe Başkanı Fuat Onbaşılı, “Bu değerli günde yeni bir sayfa açmak için sizleri davet ettim. Hepinizin bildiği gibi bağımsız olarak aday oldum. Hüseyin başkanımızı buraya davet ettik. Kendisiyle tanıştık, uzun sohbetler ettik ve kartal için neler hayal ettiğimizi konuştuk. Hüseyin Karakaya’nın projelerini inceledim ve onurlandım. Tam da benim Kartal için hayal ettiğim tasarımları o projelerde gördüm. Avrupa kentlerinde olmayan uluslararası projeleri gördüm. Yurt içinden ve yurtdışından ziyaretçileri misafir edecek projeleri gördüm” dedi. 

KARAKAYA LEHİNE ADAYLIĞIMI ÇEKİYORUM

Karakaya’nın bilime ve teknolojiye önem verdiğinin altını çizen Onbaşılı, “Halkla bütünleşmesini de çok önemli buluyorum. Kendisinin tecrübe ve birikimi benim sıramı beklememi gerektirecek yoğunlukta. Dolayısıyla bir karar almam gerekti. Kendisine güç vermeye, destek olmaya karar verdim. Hüseyin Karakaya’nın karşısında kendi adaylığımı çekiyorum. Sadece 31 Mart seçimleri için değil sonrasında da destekleyeceğime huzurlarınızda söz veriyorum” ifadelerini kullandı. 

DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, ise “Bu güzel sözlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Projelerimizi incelemek günler alır. Üşenmemiş projelerimizi tek tek incelemiş. Kendisini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. 

BİRKİM, TECRÜBE VE CESARETİMİZ VAR

Ulusal ve uluslararası birçok projede görev aldığını söyleyen Karakaya, “Bu tecrübeyi artık Kartalımız için kullanma vakti geldi. Çok sayıda proje hazırladık. Bunların 24 tanesi prestij proje. Kartal’ı hem İstanbul’dan hem de çevre illerden vatandaşlarımızın ziyaret ettiği bir cazibe merkezine dönüştürmek istiyoruz. Bunun için gerekli birikim, tecrübe, cesaret var” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 


TUZLA’DA ENGELLİ BİREYLER İÇİN MESLEKİ EĞİTİM ÜSSÜ KURULUYORÖnceki Haber

TUZLA’DA ENGELLİ BİREYLER İÇİN MESLEKİ E...

Tuzla'da gençlere müjde: Genç Kart'ın 13. yılına özel çekiliş heyecanıSonraki Haber

Tuzla'da gençlere müjde: Genç Kart'ın 13...

Yorum Yazın