Kadem Başkan “Elekten Geçen Renkler” resim sergisinin açılışına katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadem Başkan “Elekten Geçen Renkler” resim sergisinin açılışına katıldı
Abone ol
Cumhur İttifakı – AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Ressam ve Grafik Sanatçısı Kenan Arslan"ın ''Elekten Geçen Renkler"'adlı baskı resim sergisinin açılışına katıldı.

   Ressam ve Grafik Sanatçısı Kenan Arslan"ın ''Elekten Geçen Renkler"'adlı baskı resim sergisinin Sanatçılar ve Sanatseverler Vakfı’nda (SASAV) düzenlendi. SASAV  Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Baykan'ın açılışını yaptığı sergiye Maltepe Kaymakamı Bahri Tiryaki,  Sanat kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Prof. Basri Erdem, SASAV Kurucu üyesi ve mütevellisi Prof. İsmail Avcı, Yön. Kurulu üyesi Doç. Vural Yıldırım, Mütevelli ve kurucu üye Ressam Sabahat Balta, Cumhur İttifakı ve Ak Parti Belediye Başkan adayı Kadem Ekşi, mahalle muhtarları, çok sayıda ressam ve sanatsever katıldı.

  Açılışın ardından sergiyi gezen ve eserleri inceleyen Kadem Ekşi, kültür ve sanat faaliyetlerine büyük önem verdiklerini vurguladı.

   Maltepe’de kültür sanat alanında hayata geçirecekleri projeleri anlatan Kadem Başkan, ilçeyi cazibe merkezi yapmak için çalışacaklarını söyledi.

 

 

 


Has Sitesi’nin dönüşümü, tüm kentsel dönüşümleri taçlandıran bir projedir”Önceki Haber

Has Sitesi’nin dönüşümü, tüm kentsel dön...

Kadem Başkan’dan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne sürpriz ziyaretSonraki Haber

Kadem Başkan’dan Gençlik ve Spor İlçe Mü...

Yorum Yazın