Kadem Başkan’dan Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadem Başkan’dan Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne ziyaret
Abone ol
Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Anadolu Yakası Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Maltepe Şubesi’ni ziyaret etti. Ekşi’ye AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya eşlik etti. Dernek Başkanı Şahin Yücel ile sohbet eden Kadem Ekşi, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Anadolu Yakası Bayburt Kültür ve Yardımlaşma Derneği Maltepe Şubesi’ni ziyaret etti. Ekşi’ye AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya eşlik etti.   Dernek Başkanı Şahin Yücel ile sohbet eden Kadem Ekşi, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  Programda konuşan Kadem Başkan, Maltepe için projelerini 17 Şubat’ta düzenlenecek lansman ile kamuoyuna açıklayacağını söyledi.

  Maltepe’nin yıllar boyunca ihmal edildiğini vurgulayan Kadem Ekşi, 1 Nisan sabahından itibaren hızlı bir şekilde sorunları çözümü için çalışmaya başlayacaklarını söyledi.

  Deprem ve kentsel dönüşümün birinci öncelikleri olduğuna dikkat çeken Kadem Başkan, ilçenin trafik ve otopark sorununu çözmek için de yeraltı otoparkları inşa edeceklerini kaydetti.


 


 


 


 


 

 

 


KARAKAYA VATANDAŞIN DERDİNİ DİNLEDİÖnceki Haber

KARAKAYA VATANDAŞIN DERDİNİ DİNLEDİ

Kadem Başkan’dan YAYDER’e ziyaretSonraki Haber

Kadem Başkan’dan YAYDER’e ziyaret

Yorum Yazın