Kadem Başkan’dan Maltepe Üniversitesi’ne ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadem Başkan’dan Maltepe Üniversitesi’ne ziyaret
Abone ol
Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe Üniversitesi’ni ziyaret etti. Rektör Edibe Sözen ile bir araya gelen Kadem Başkan, kampüsü gezerek öğrencilerle de sohbet etti.

  Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe Üniversitesi Rektörü Edibe Sözen’i ziyaret etti. Kadem Başkan’a ziyaret sırasında Milli Eğitim Bakanlığı Şikago Eğitim Ateşesi ve Maltepe Üniversitesi eski rektörü Şahin Karasar eşlik etti.

  Kadem Ekşi, yeni dönemde Maltepe’yi eğitim ve sağlık merkezi olarak ön plana çıkarmak için çalışmalar yapacaklarını belirterek, üniversitelerin ve yeni yapılacak devlet hastanesinin ilçenin gelişimine katkı sağlayacağını söyledi.

  Rektörlük ziyareti ardından üniversiteyi gezen Kadem Ekşi, öğrencilerle de sohbet etti. Yerleşke içerisinde yer alan kafelerde öğrencilerle bir araya gelen Ekşi, Maltepe’de gençlere yönelik projelerini anlattı.

  Anadolu yakasının en büyük spor ve gençlik merkezini Maltepe’de inşa edeceklerini söyleyen Ekşi, içerisinde birçok spor dalında çalışmaların yapılabileceği dev kompleksin gençler için cazibe merkezi olacağını vurguladı.

 

 


Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’den SGK’ya ziyaretÖnceki Haber

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediy...

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi itfaiyecileri ziyaret ettiSonraki Haber

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediy...

Yorum Yazın