Kadem Ekşi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Büyük Maltepe iftarında binlerce vatandaş bir araya geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadem Ekşi’nin ev sahipliğinde düzenlenen Büyük Maltepe iftarında binlerce vatandaş bir araya geldi
Abone ol
Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkanı Kadem Ekşi ev sahipliğinde düzenlenen Büyük Maltepe İftarı binlerce vatandaşı buluşturdu. Maltepe meydanını dolduran kalabalığa seslenen Kadem Ekşi, “Bütün barajları yıkarak, sandıkları patlatarak tarihi bir zafere birlikte imza atacağız” dedi.

  Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkanı Kadem Ekşi ev sahipliğinde Maltepe Meydanı’nda düzenlenen Büyük Maltepe iftarına Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya, MHP Maltepe İlçe Başkanı Can Ildırı, Maltepe Ülkü Ocakları Başkanı Yasin Demir, çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri, teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Maltepe meydanında büyük bir coşkuya sahne olan iftar, binlerce kişinin katılımıyla adeta bir gövde gösterisine dönüştü.

  Programda konuşan Ulaştırma Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya ve MHP Maltepe İlçe Başkanı Can Ildırı, Kadem Başkan’a destek istedi.

  Sahnede büyük bir coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, “75 gündür sokaklarda sevgiyle aşkla yürüyüşümüze eşlik eden sevgili Maltepeliler hepiniz hoş geldiniz. Maltepe hazır. Ben bunu görüyorum. Ramazan coşkusuyla zaferimizi taçlandıracağız Allah’ın izni ile. Tarihi bir destanı birlikte yazacağız. Önce insan diyeceğiz, çevre diyeceğiz. Hep birlikte bu 15 yıllık kuraklık dönemini elimizin tersi ile iteceğiz ve Maltepe’yi gerçek belediyecilikle ayağa kaldıracağız. Biz fildişi kulelerinden gelmiyoruz, biz slogan atmaya gelmiyoruz, biz iş yapacağız” ifadelerini kullandı.

  İstanbul’un ve Maltepe’nin hizmetlerde geriye sardığını vurgulayan Ekşi, “Maltepe yerle yeksan oldu. İnanın şu içinde bulunduğumuz meydanı bile planlayamadılar. Şu meydanın Atatürk Caddesi’ne olan çıkışlarını bile yapamadılar. Biz İBB’de bunları böyle mi planladık. Bıraktılar müteahhitlerin insafına şu işi bile beceremediler. Yazıklar olsun. Artık olan oldu. Şimdi önümüze bakacağız. 5 yılda büyük işler yapacağız. Bütün barajları yıkarak, sandıkları patlatarak tarihi bir zafere hep birlikte imza atacağız” diye konuştu.

 

   

 

 

 


Başkan Yazıcı, şehit aileleri ve gazilerle iftar sofrasında buluştuÖnceki Haber

Başkan Yazıcı, şehit aileleri ve gaziler...

-“Maltepe Kadem Ekşi ile Geleceğine Yürüyor”Sonraki Haber

-“Maltepe Kadem Ekşi ile Geleceğine Yürü...

Yorum Yazın