Kartal Belediyesi Kreş Öğrencilerinden Resim Sergisi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kartal Belediyesi Kreş Öğrencilerinden Resim Sergisi
Abone ol

Kartal Belediyesi’nin ilçe genelinde hizmet veren 14 kreşinde eğitim gören kreş öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı konu eden ‘Sanatın Çocukları’ adlı resim sergisine imza attı. Minik öğrencilerinin yaptığı 55 eserden oluşan sergi gelenler tarafından büyük beğeni topladı.

Kartal Belediyesi Fuaye Alanı’nda düzenlenen serginin açılışına Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Başkan Yardımcısı Dr. Dilek Kars, Kreş Müdürü Hilal Kıraç, veliler ve kreş öğrencileri katıldı.

Serginin açılışında öğrenciler, müzik ve danslar eşliğinde bir gösteri yaparken, kısa bir açılış konuşması gerçekleştiren Dr. Dilek Kars, çocukların Cumhuriyet değerlerine bağlı birey olabilmeleri için kreşlerde iyi bir eğitim aldıklarını ifade etti. Belediye olarak kreşlere büyük önem verdiklerini kaydeden Dr. Dilek Kars, yaklaşan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı. Miniklerin Atatürk ve Cumhuriyet temalı resimlerinin yanı sıra başka pek çok konuyu da resmettikleri sergi bir hafta boyunca açık kalacak.

 

 


Milli Şehit Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey, Mezarı Başında Dualarla AnıldıÖnceki Haber

Milli Şehit Boğazlıyan Kaymakamı Kemal B...

Kartallı Çocuklar 23 Nisan’ı Mahalle Şenlikleriyle KutlayacakSonraki Haber

Kartallı Çocuklar 23 Nisan’ı Mahalle Şen...

Yorum Yazın