Kartal’da 19 Mayıs Kutlamaları Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunumu İle Başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kartal’da 19 Mayıs Kutlamaları Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunumu İle Başladı
Abone ol
Kartal’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı Kurtuluş destanının 104. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleştirilen ve Kartal Meydanı’nda düzenlenen törene; Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Sahil Güvenlik Karakol Amiri Muharrem Altınyay, Kartal İlçe Gençlik ve Spor Müdür Vekili Mahmut Serkan Sağbili, Kartal İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Tüysüz, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Süleyman Uzunok, Kartal’da bulunan siyasi parti yöneticileri, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, birim müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğrenciler ve çok sayıda Kartallı vatandaş katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104. yıl dönümü, Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla son buldu. Başkan Gökhan Yüksel’den 19 Mayıs MesajıÖnceki Haber

Başkan Gökhan Yüksel’den 19 Mayıs Mesajı

Kartallılar, Göksel’in Şarkılarıyla 19 Mayıs Coşkusunu YaşadıSonraki Haber

Kartallılar, Göksel’in Şarkılarıyla 19 M...

Yorum Yazın