Kartal’da, Tenis Eğitimleri Başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kartal’da, Tenis Eğitimleri Başladı
Abone ol
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde, sporseverleri birbirinden farklı etkinlikler ile buluşturmaya devam eden Kartal Belediyesi, spor eğitimlerinde de öne çıkan çalışmaları hayata geçiriyor. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, ücretsiz yaz spor eğitimleri tüm hızıyla devam ederken, son olarak tenis eğitimlerinin startı verildi.

Kartal’ın Spor Hayatında Bir Yenilik Daha

Kartal’ın spor hayatına yeni bir canlılık katan tenis eğitimleri, Karlıktepe Spor Parkı’nda başladı. Profesyonel tenis eğitmenleri tarafından verilen eğitimlerin ilk dersi gerçekleşirken, sporseverlerin eğitime ilgisi ise yoğun oldu. Sporseverler, ilk derslerinde eğitmenler ile birlikte keyifli anlar yaşadı.

Haftada 4 gün gerçekleşen eğitimlerin başvuru süreci devam ediyor. 18 yaş üzeri tüm sporseverler Kartal Belediyesi’nin internet sitesi www.kartal.bel.tr veya Komşu İletişim Merkezi hattı 444 4 578 üzerinden tenis eğitimlerine başvuruda bulunabiliyor.

Başkan Gökhan Yüksel, Tüm Sporseverlere Çağrı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, tüm sporseverleri tenis eğitimlerine başvuruda bulunmaları konusunda çağrıda bulunurken; “Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’müz tarafından sporseverlerimizi birbirinden farklı etkinlikler ile buluşturmaya devam ediyoruz. Şu an, yaz spor eğitimlerimiz devam ediyor. Çocuklarımızın eğitimlere ilgisi yoğun oldu. Ailelerimizin de bu çalışmadan çok memnun olduğunu görüyoruz. Şimdi ise bu yıl hizmete açtığımız Karlıktepe Spor Parkı’nda tenis eğitimlerine başladık. ‘Spor dolu bir Kartal’ diyoruz ve tüm komşularımızı tenis eğitimlerimize davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

 

 


TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI’DAN YKS’YE GİREN GENÇLERE; - “HAYAT YKS SONUÇLARINDAN İBARET DEĞİL”Önceki Haber

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI’D...

BELEDİYE HİZMETLERİ KADINLARA KENT TURLARI İLE TANITILIYORSonraki Haber

BELEDİYE HİZMETLERİ KADINLARA KENT TURLA...

Yorum Yazın