Kartal’ın Önemli Noktalarından Birinin Daha Asfaltı Yenilendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kartal’ın Önemli Noktalarından Birinin Daha Asfaltı Yenilendi
Abone ol
Kartal Belediyesi, ilçe genelinde sürdürdüğü asfaltlama çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ettiriyor. Bu kapsamda son olarak Karlıktepe Mahallesi’nde önemli bir çalışma daha yapıldı.

Kartal Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen son çalışmada Karlıktepe Mahallesi’nde bulunan Soğanlık Caddesi ve devamındaki Sudeposu Sokak asfaltlandı.

Kartal Belediyesi Komşu İletişim Merkezi (KİMER) üzerinden gelen talepler ve Fen İşleri Müdürlüğü personelinin bizzat yerinde tespitleri sonrası hazırlanan program dahilinde yürütülen çalışmalarla şu ana kadar Kartal’ın birçok mahallesinin asfaltlaması tamamlandı. Özellikle kış aylarının gelmesiyle beraber yıpranan yolların yenilenmesi ve onarılması adına yapılan çalışmalarda büyük mesafe kat edildi.

Belediye ekiplerinin son yaptığı çalışmada Kartal trafiğinin kilit noktalarından birinin daha asfaltı yenilendi. Bu çalışmayla birlikte Soğanlık Caddesi ve Sudeposu Sokak’ta toplamda 1400 metre uzunluğunda alan asfaltlanmış oldu.

Tüm gün süren çalışmalarda ağır iş makineleriyle asfalt serimi ve silindir ile düzenlemesi yapılırken, yollar araç trafiğine ve yaya geçişine hazır hale getirildi.BULVARSPOR’UN GALİBİYET SERİSİ SON BULDU.Önceki Haber

BULVARSPOR’UN GALİBİYET SERİSİ SON BULDU...

Gurbetçi Yazar Kenan Taşkesen, “Aşil Topuğu” Adlı Kitabını Okurları İçin İmzaladıSonraki Haber

Gurbetçi Yazar Kenan Taşkesen, “Aşil Top...

Yorum Yazın