TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI -“BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ÇOCUKLAR”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI -“BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ÇOCUKLAR”
Abone ol
Tuzla’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Tuzla’daki programların ilkinde Kaşif Kalkan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Tuzla protokolünün katılımı ile kutlama programı düzenlendi. Ayrıca Tuzla Sahil Tören Alanı’nda Tuzla Belediyesi tarafından gençler için konser programı da gerçekleştirildi.

Türk milletinin, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde Samsun’da başlattığı bağımsızlık mücadelesinin kutlandığı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Tuzla’da da coşkuyla kutlandı. Tuzla’daki programların ilkinde Kaşif Kalkan Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte çok sayıda öğrencinin katılımı ile kutlama programı düzenlendi. Ayrıca Tuzla Sahil Tören Alanı’nda Tuzla Belediyesi tarafından gençler için konser programı da gerçekleştirildi.

“BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN ÇOCUKLAR”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “19 Mayıs coşkusunu gençlerle bir arada yaşıyoruz. Genç kardeşlerime, spor, halk oyunları gösterileri ve şiirler eşliğinde hazırladıkları program için teşekkür ediyorum. Bayramınız kutlu olsun çocuklar” dedi.

 

 

 


Kartallılar, Göksel’in Şarkılarıyla 19 Mayıs Coşkusunu YaşadıÖnceki Haber

Kartallılar, Göksel’in Şarkılarıyla 19 M...

Kartal’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası’nda Hamleler YarıştıSonraki Haber

Kartal’da, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Genç...

Yorum Yazın