Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi AK Parti Milletvekilleri Tuzla’da esnaf ziyaretinde bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi AK Parti Milletvekilleri Tuzla’da esnaf ziyaretinde bulundu
Abone ol
AK Parti İl Başkanlığı’nın İstanbulda başlatmış olduğu "Yüz Yüze 100 Gün" projesi kapsamında AK Parti 1. Bölge Milletvekillerinin katılımıyla Tuzla’da esnaf ve vatandaşlar tek tek ziyaret edilerek sohbet edildi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığının başlatmış olduğu "Yüz Yüze 100 Gün" projesi çerçevesinde AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekilleri Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nı da katılımıyla Tuzla İlçe Başkanlığı'nda bir araya geldi. Başkan Yazıcı ve Milletvekilleri, Tuzla’da birçok mahallede vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Av. Talha Tayfur’un ev sahipliğinde başlayan programa, Erol Kaya, Hulisi Şentürk, Mustafa Ataş, Osman Boyraz, Serkan Bayram, Fatih Süleyman Denizolgun, Eyüp Özsoy, Ravza Kavakçı, Mihrimah Belma Satır ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı teşkilat mensuplarıyla durum değerlendirmesi yaptı. Daha sonra gruplar halinde Tuzla’nın birçok mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti temsilcileri vatandaşları dinledi


Kartal’da İbadethaneler Muharrem Ayı Boyunca Dezenfekte EdildiÖnceki Haber

Kartal’da İbadethaneler Muharrem Ayı Boy...

KAZANMAYA ALIŞTILAR.......Sonraki Haber

KAZANMAYA ALIŞTILAR.......

Yorum Yazın