*AK PARTİ VE MHP İLÇE BAŞKANLIKLARI OLARAK MUHTARLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA MUHTARLARLA KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.*

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
*AK PARTİ VE MHP İLÇE BAŞKANLIKLARI OLARAK MUHTARLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA MUHTARLARLA KAHVALTI ETKİNLİĞİNDE BİR ARAYA GELDİ.*
Abone ol
AK Parti Kartal İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa, AK Parti ve MHP yönetimi ve Kartal Mahalle muhtarları yoğun katılım gösterdi.

Keyifli geçen kahvaltı sonrası söz alan AK Parti İlçe Başkanı Nimet GÜNDOĞDU, muhtarların önce muhtarlar gününü kutladı; 

“Muhtarlarımız varsa demokrasimiz diridir, kamu hizmetleri daimidir, huzur ve güven müzmindir.

Şehrimizin en ücra köşelerine ulaşabilen halkımıza dokunabilen kılcal damarlar olan muhtarlarımız 20 mahallemizde devletimizin muhafızı, hizmetkarı, gören ve gözeten temsilcisi, milletimize uzanan şefkat elidir. 

Devletimiz ve milletimiz arasında sarsılmaz köprüdür. Hiç şüphesiz tarih boyunca Kartal’ımızda, muhtarlarımızın mesuliyeti ve ehemmiyeti çok daha büyüktür. 

Çünkü muhtarlarımızın doğdukları mahalleye imza atacakları hizmetler,  sadece mahalle sakinlerinin değil, dünyanın dört bir tarafından İstanbul’umuza Kartal’ımıza şehrimize akın eden insanlığın hayatını kolaylaştıracak ve tüm insanlığa güzellik katacaktır. 

Ne mutlu ki muhtarlarımız bu zorlu görevde yalnız değildir. Cumhurbaşkanımız devlet millet bütünleşmesini sağlamak üzere muhtarlarımıza tüm kapıları açmıştır. 

Devletimiz muhtarlarımızın yanındadır. İllerimizde valilerimiz, ilçelerimizde kaymakamlarımız, tüm kamu kurumlarımızın desteğiyle siz muhtarlarımızın yanındayız. Sorunlarınızın çözümüne, hizmetlerinizin icra edilmesine en büyük destekçiniziz. Muhtarlarımızın her meselesi bizim de meselemizdir” dedi. 

Daha sonra söz alan MHP Kartal İlçe Başkanı Zübeyir KURT muhtarların gününü kutlayarak, Muhtarlarımızın hem parti hemde ittifak olarak ne kadar kıymetli olduklarından ve her konuda muhtarlarımızın yanında olduklarından bahsetti. 

Tek tek söz alan muhtarlar, programdan ve oluşturulan bu sıcak ortamdan dolayı AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarına ve yönetimlerine teşekkür ettiler.

Hediye takdiminden ve istişarelerden sonra fotoğraf çekimiyle program tamamlandı.

 


Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Cumhuriyetimizin 100. yılı, Geçmişten Geleceğe Su Kabağı Sergisi ilçe protokolünün katılımıyla açıldı.Önceki Haber

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Cumhuriyetimi...

Kartal Belediyesi Mustafa Necati Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu’nun Ön Kayıtları BaşladıSonraki Haber

Kartal Belediyesi Mustafa Necati Yüksekö...

Yorum Yazın