Başkan Gökhan Yüksel, Kartal Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Açılışına Katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Gökhan Yüksel, Kartal Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Açılışına Katıldı
Abone ol
Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin açılışına katıldı. Açılışta konuşan Başkan Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi’nin sosyal demokrasinin gereği olarak tüm sivil toplum örgütlerinin yanında olduğunu belirtti.

Kartal Belediyesi Etkinlik Çadırında gerçekleşen açılışa, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra; Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kartal İlçe Başkanı Mert Polat, Belediye Başkan Yardımcıları, Kartal Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün Kılıç katıldı.

“Sivil toplum kuruluşları, demokrasimizin temel taşlarından biridir”

Açılış töreninde konuşan Başkan Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi’nin sosyal demokrasinin gereği olarak, tüm sivil toplum örgütlerinin yanında olduğunu belirterek, sözlerine şöyle devam etti; “Sivil toplum örgütlerinin toplumumuzun çeşitli kesimlerini bir araya getirerek, kültürlerini ve dayanışmalarını güçlendirmesi büyük önem taşıyor. Sivil toplum kuruluşları, demokrasimizin temel taşlarından biridir ve bu taşların güçlü olması, toplumumuzun daha sağlıklı ve dayanışma içinde bir arada olmasına katkı sağlar. Kartal Dersimliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Kartal'ımıza hayırlı olsun. İnşallah bu birliktelik, güzel etkinliklere, kültür paylaşımlarına ve dayanışmaya vesile olur. Hep birlikte daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

Formun Üstü

 


Kartal’da Şölen Tadında Konser GecesiÖnceki Haber

Kartal’da Şölen Tadında Konser Gecesi

Kartallı Minikler ‘Kütüphane Okuluma Geldi’ Projesiyle Kitapların Büyülü Dünyasına Adım AttıSonraki Haber

Kartallı Minikler ‘Kütüphane Okuluma Gel...

Yorum Yazın