-Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’den Dilmaç ailesine ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
-Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’den Dilmaç ailesine ziyaret
Abone ol
Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe’de bulunan Kiptaş Konutlarında oturan Dilmaç ailesini ziyaret etti. Ziyarette Ekşi, Maltepe’de kentsel dönüşüm konusunda atacağı adımları anlattı.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi ve Maltepe Kadın Kolları İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Maltepe’de bulunan Kiptaş Konutlarında oturan Mülkiye Dilmaç ve ailesini ziyaret etti. Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunan Ekşi, seçim çalışmaları ve vaatleri hakkında bilgiler vererek kentsel dönüşüm noktasında atacağı adımları anlattı.

Maltepe’de kentsel dönüşüm noktasında atılacak adımları aktaran Ekşi, “ Göreve geldikleri andan itibaren aralıksız çalışmaları başlatacağız. Her şeyden önce gündemimizde kentsel dönüşüm noktasında ivedilikle atacağımız adımlar var. Maltepe’yi daha güvenilir bir hale getirmek için gece gündüz çalışacağız. Bu konuda hiç kimsenin endişesi olmasın. Ben ve ekibim bu konuda gereken gayreti göstereceğiz. Geldikten sonra bunu bütün Maltepe halkı da görecek ve farkımızı hissedecek.  ” şeklinde konuştu.

 

 

 


'Pozitif Hayatlar' Resim Sergisi Kartallı Sanatseverler İle BuluştuÖnceki Haber

'Pozitif Hayatlar' Resim Sergisi Kartal...

-Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu’nun konuşmacı olduğu konferansa katıldıSonraki Haber

-Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Beled...

Yorum Yazın