'Pozitif Hayatlar' Resim Sergisi Kartallı Sanatseverler İle Buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
'Pozitif Hayatlar' Resim Sergisi Kartallı Sanatseverler İle Buluştu
Abone ol
Kartal Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kartal Şubesi işbirliği ile gerçekleştirilen Ressam-Yazar Hurşit İlbeyi’nin “Pozitif Hayatlar” başlıklı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü temalı kişisel resim sergisi Kartal Belediyesi Fuaye Alanı'nda gerçekleştirildi.

Serginin açılış törenine, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Adem Uçar, ADD Kartal Şube Başkanı Hülya Arkan ve yönetimi, Türkiye Emekliler Derneği Kartal Şube Başkanı Hüseyin Araz, Kartal Belediyespor İşitme Engelliler Futbol Takım Başkanı Kemal Alpay, Doğru Parti Kartal İlçe Yönetimi, basın mensupları ve Kartallı sanatseverler katıldı.

Törende konuşan Başkan Yardımcısı Adem Uçar, sergi sahibi Hurşit İlbeyi’ne teşekkürlerini iletirken, “Kartal’ı sanatın ve sporun başkenti yapacağız parolasıyla çıktığımız bu yolda sizin gibi değerli sanatçılarımızı Kartal’da ağırlamaktan büyük bir onur duyduğumuzu belirtmek isteriz.” dedi. Başkan Yardımcısı Uçar, sanatçıya çiçek takdiminde bulundu.‘KE ÇOCUK’ Dergisinin 11. Sayısı ÇıktıÖnceki Haber

‘KE ÇOCUK’ Dergisinin 11. Sayısı Çıktı

-Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’den Dilmaç ailesine ziyaretSonraki Haber

-Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Beled...

Yorum Yazın