Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan adayı Kadem Ekşi’nin Projeleri Büyük Beğeni Topladı.

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan adayı Kadem Ekşi’nin Projeleri Büyük Beğeni Topladı.
Abone ol
Kadem Ekşi, projelerini açıkladı. Kentsel dönüşümden sosyal donatı alanlarına, hastaneden yer altı otoparklarına,bilgi evleri,mesleki eğitim merkezleri,kreşler,büyüklerin dinleneceği tesisler,sokak hayvanları için barınaklara kadar, pek çok projenin detaylarını aktaran Ekşi, büyük beğeni topladı

“Bin yataklı devlet hastanesi yapacağız”

Maltepe’de sağlık alanında da çalışma yapacaklarını açıklayan Ekşi, “Maltepe’ye en büyük yatırımı yapacağız. Projesi şimdiden hazır. Şehir Hastanesi standartlarında Maltepe Belediyesi ve Sağlık Bakanlığı işbirliği ile bin yatak kapasiteli devlet hastanesi yapacağız” şeklinde konuştu. 

Her mahalleye yer altı otoparkı

Maltepe’nin trafik ve otopark sorununu çözeceklerini belirten Kadem Ekşi, her mahalleye yer altı otoparkı inşa edeceklerini, vatandaşların evlerine yakın alanlara araçlarını bırakabileceğini söyledi.

“15 bin binayı yerinde dönüştüreceğiz”

Kentsel dönüşümün birinci öncelikleri olduğunun altını çizem Kadem Ekşi, “Maltepe’de 35 bin binamız var. Bunlardan 15 bini toptan göçmeye matuf. Kentsel dönüşümde kırmızı alarm verdik. Bu binaları yerinde dönüştürmeye başlayacağız” diye konuştu.

Her mahalleye pazar yeri

Her mahalleye uygun pazar yerleri için çalışma yapacaklarını kaydeden Ekşi, “Uygun mahallelerde vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli alışveriş yapabilecekleri kapalı pazar yerleri inşa edeceğiz. Pazar kurulmayan günlerde ise farklı fonksiyonlar uygulayarak alanı değerlendireceğiz” dedi.

Mesleki Eğitim Merkezi .

Her Mahalleye Kreş.

Büyüklerimiz için Emekli Kafe.

Can Dostlarımız İçin Yeni Bir Hayat.

Maltepe Bilgi Evleri...

 

 

 


Kadem Başkan’dan, Küçükyalı Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ziyaretÖnceki Haber

Kadem Başkan’dan, Küçükyalı Esnaf Sanatk...

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi semt pazarını ziyaret ettiSonraki Haber

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediy...

Yorum Yazın