Emlak Vergisi Ödemeleri İçin Yeni Vezneler Hizmete Başladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emlak Vergisi Ödemeleri İçin Yeni Vezneler Hizmete Başladı
Abone ol
Emlak Vergisi ve İş Yeri Çevre Temizlik vergilerinin 2. taksit ödemelerinin yapıldığı bu günlerde Kartal Belediyesi ödemelerini yapmak isteyen vatandaşlara kolaylık sağlanması için Kültür Merkezleri’nde ödeme noktalarını hizmete açtı.

Yerinde hizmet anlayışı

Kartal Belediyesi ana hizmet binasındaki veznelerin yanı sıra Hürriyet Kültür Merkezi, Soğanlık Kültür Merkezi ve Uğur Mumcu Kültür Merkezi binalarında açılan ödeme noktaları ile vatandaşlar vergilerini sorunsuz ödeyebilecek. Özellikle yaşlı, engelli ve merkeze ulaşmakta zorluk çeken vatandaşların ödemelerini daha rahat yapabilmeleri için başlatılan bu hizmet ile vatandaşların ödeme işlemleri kolaylaştırıldı.

Hafta sonu da açık

Kartal Belediye ana hizmet binasındaki vezneler Kasım ayı boyunca normal mesai saatlerinin dışında, hafta sonu da hizmet vermeye devam edecek.

Online ödemekte mümkün

Vatandaşlar; Kartal’ın 4 farklı noktasında bulunan veznelerin yanı sıra diledikleri Halkbank Şube veya ATM’lerinden, Kartal Belediyesi’nin www.kartal.bel.tr internet sitesinden ödemelerini sıra beklemeden ve kolaylıkla gerçekleştirebilecek.

 

 


Başkan Gökhan Yüksel’den Kreş Öğretmenlerine 24 Kasım SürpriziÖnceki Haber

Başkan Gökhan Yüksel’den Kreş Öğretmenle...

6’ncı Tuzla Belediyesi 100’üncü Yıl Kitap Fuarı kapılarını açtıSonraki Haber

6’ncı Tuzla Belediyesi 100’üncü Yıl Kita...

Yorum Yazın