Kartal Belediyesi Kreşlerinin Yeni Dönem Veli Toplantısı Gerçekleştirildi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kartal Belediyesi Kreşlerinin Yeni Dönem Veli Toplantısı Gerçekleştirildi
Abone ol
Türkiye’nin en fazla kreş sayısına sahip ilçe belediyesi olan Kartal Belediyesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılının ilk veli toplantısını gerçekleştirdi.

Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın, kreş öğretmenleri ve çok sayıda veli katıldı.

Toplantıda, kreş öğretmenleri bir sunum gerçekleştirerek velileri Kartal Belediyesi kreşleri ve eğitim süreciyle alakalı uzun süre bilgilendirdi. 

Toplantıya katılan veliler, merak ettikleri soruları öğretmenlere sordu.

“Öğrencilerimize Sizler Kadar İyi Bakıyoruz”

Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada, tüm velilere teşekkür ederek; “Bugün, yeni öğrencilerimizi karşılamanın heyecanını yaşıyoruz. 2023-2024 eğitim-öğretim yılının tüm öğrencilerimize ve velilere hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Türkiye’de kreş eğitiminde öncü olan bir belediyeyiz. Çağdaş eğitim anlayışımızla, Atatürk ilkelerine bağlı yeni nesiller yetiştiriyoruz. Öğrencilerime sizler kadar iyi bakıyoruz.” ifadelerini kullandı.İlçe Başkanı MERT POLAT ”Kongre bitmiş,yeni bir hikaye başlamıştır.Biz Partiye,sizlerde bize sahip çıkın ..”Önceki Haber

İlçe Başkanı MERT POLAT ”Kongre bitmiş,y...

KATILIMCI DEMOKRASİNİN EN İYİ ÖRNEĞİ KARTAL’DA VERİLİYOR, İLÇENİN GELECEĞİ MUHTARLAR TOPLANTISINDA ŞEKİLLENİYORSonraki Haber

KATILIMCI DEMOKRASİNİN EN İYİ ÖRNEĞİ KAR...

Yorum Yazın