![KARTAL SAHİLİNDE COŞKULU YÜRÜYÜŞ](https://www.istanbulhaberilan.com/images/haberler/2024/03/kartal-sahilinde-coskulu-yuruyus-1711374638.webp)
Abone ol
Kartal Belediye Başkanı ve adayı Gökhan Yüksel,CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat, teşkilat mensuplarıyla birlikte pazar gününde seçim çalışmalarını , Kartal sahilinde coşkulu bir yürüyüşle Kartallı komşularıyla bir araya gelerek sürdürdü.
Kartal Belediye Başkanı ve adayı Gökhan Yüksel,CHP Kartal İlçe Başkanı Mert Polat, teşkilat mensuplarıyla birlikte pazar gününde seçim çalışmalarını , Kartal sahilinde coşkulu bir yürüyüşle Kartallı komşularıyla bir araya gelerek sürdürdü.
Başka haber bulunmuyor!
Yorum Yazın