TUZLA’DA SİVRİSİNEKLERLE ETKİN MÜCADELE ARALIKSIZ SÜRÜYOR

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
TUZLA’DA SİVRİSİNEKLERLE ETKİN MÜCADELE ARALIKSIZ SÜRÜYOR
Abone ol
Tuzla Belediyesi, hava sıcaklığının arttığı ilk bahar aylarından İtibaren karasinek,sivrisinek ve haşerelerin larva döneminden başlattığı ilaçlama çalışmalarını yaz aylarında da aralıksız sürdürüyor. Tuzla’nın 17 mahallesi gece saatleri başta olmak üzere günün her saatinde Tuzla Belediyesi ekipleri tarafından ilaçlanıyor.

Tuzla Belediyesi, hava sıcaklığının arttığı ilk bahar aylarından İtibaren karasinek, sivrisinek ve haşerelerin larva döneminden başlattığı ilaçlama çalışmalarını yaz aylarında da aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda başlayan çalışmalar kapsamında Tuzla Belediyesi ekipleri, Tuzla’nın 17 mahallesinde gece saatleri başta olmak üzere günün her saatinde ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” Tuzla’da sokak sokak, mahalle mahalle haşere ve özellikle sivrisineklere karşı ilaçlama çalışmalarımız düzenli olarak devam ediyor” ifadelerini kullandı.


Eski Bakan Mehmet Moğultay Kabri Başında AnıldıÖnceki Haber

Eski Bakan Mehmet Moğultay Kabri Başında...

KULİSLERDE KONUŞULDUĞU İDDİA EDİLEN HABER, FUTBOL DÜNYASINA BOMBA GİBİ DÜŞTÜ... MHK BAŞKANI ERMAN TOROĞLU’MU OLUYOR......?Sonraki Haber

KULİSLERDE KONUŞULDUĞU İDDİA EDİLEN HAB...

Yorum Yazın