Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şubesi, Yoğun Çaba ve Özveriyle 38 Okulda İz Bıraktı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şubesi, Yoğun Çaba ve Özveriyle 38 Okulda İz Bıraktı
Abone ol
Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şubesi, Millî Eğitim Bakanlığı'nın 2023 Yılı Yönetici Görevlendirme Takvimi çerçevesinde gerçekleşen değişikliklerde Eğitim Yöneticisi üyelerinin yanında olarak büyük bir başarıya imza attı. Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şube olarak yoğun bir haftada durmaksızın, görevlerine başlayan yöneticileri ziyaret ederek, 38 okulda iz bıraktı.

Pazartesi günü Tuzla ilçesinde 11, Salı günü Kartal ilçesinde 8, Çarşamba günü Maltepe ilçesinde 6, Perşembe günü Pendik ilçesinde 7 ve Cuma günü Sultanbeyli ilçesinde 6 okulu ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen üyeleri, yaz sıcaklarına, mesai tatiline ve yorgunluğa aldırmadan özveriyle çalıştı.

Bu büyük başarının altında Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Bilal DURAN'ın liderliği, şube yönetimi ve ilçe başkanlarının gayretleri yer aldı. Birlikte örgütlenmenin gücüyle hareket eden ekip, değişiklik sürecindeki yönetici arkadaşlarına destek sağladı.

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şubesi, "Önümüzdeki hafta da aynı azimle sahada olacağız.

“Birlikte örgütlendik, örgütlenerek güçlendik!" mesajıyla önümüzdeki süreçte de aynı kararlılıkla hareket edeceklerini vurguladı.

#İyiki Eğitim-Bir-Sen Var  ve

#Birlikte Örgütlendik Örgütlenerek Güçlendik hashtagleriyle bu başarının arkasında durduklarını gösterdi.

Eğitim-Bir-Sen İstanbul 4 Nolu Şube Yönetim KuruluKartal’ın Parklarında Halk ve Çevre Sağlığı İçin İlaçlamaya DevamÖnceki Haber

Kartal’ın Parklarında Halk ve Çevre Sağl...

Naim Süleymanoğlu Parkı Yenilenen Yüzüyle Kartal’da AçılıyorSonraki Haber

Naim Süleymanoğlu Parkı Yenilenen Yüzüyl...

Yorum Yazın