Eskişehirlilerden Karakaya’ya büyük ilgi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Eskişehirlilerden Karakaya’ya büyük ilgi
Abone ol
31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren Karakaya, Kartal’da yaşayan Eskişehirlilere konuk oldu.

Çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam eden AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya, Eskişehirlilere konuk oldu. Karakaya’nın yoğun iftar programlarının ardından gerçekleşen ziyaretlerin ilkinde Mimar Karakaya, Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne konuk oldu. Karakaya’nın daha sonraki durağı ise Eskişehir Dernekler Federasyonu oldu.

KARTAL CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Eskişehirlilerin büyük ilgi gösterdiği Mimar Karakaya, Kartalla ilgili projelerini anlatarak projelerinin Kartal’ı cazibe merkezi haline getireceğini söyledi. 24 prestijli projenin yanında çok sayıda önemli projeyi Kartal’a kazandıracaklarını belirten Karakaya, “Kartal 15 yılda geri bırakıldı. Ancak yaraları hızlıca sararak Kartal’ımızı hak ettiği yere ivedilikle taşıyacağız. Ekibimle birlikte Kartal’ın tüm sorunlarını çözmeye ve Kartal’ı İstanbul’un gözbebeği haline getirmeye kararlıyız” ifadelerini kullandı.

ESKİŞEHİRSPOR FORMASI HEDİYE EDİLDİ

Buluşmanın sonunda Eskişehirliler Karakaya’ya Hüseyin Karakaya yazılı Eskişehir’in plaka kodu olan 26 numaralı Eskişehirspor forması hediye etti. Karakaya ve beraberindekiler Eskişehirlilerle hatıra fotoğrafı çektirerek buluşmayı ölümsüzleştirdi.

 

 


Kadem Başkan, saldırıda yaralanan Ramazan Şahin’e Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selamını ilettiÖnceki Haber

Kadem Başkan, saldırıda yaralanan Ramaza...

Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşlarından Kadem Başkan’a tam destekSonraki Haber

Karadeniz Sivil Toplum Kuruluşlarından K...

Yorum Yazın