Kreş Öğrencilerinin ‘Kalbimdeki Atatürk Sergisi’ Kartal’da Açıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kreş Öğrencilerinin ‘Kalbimdeki Atatürk Sergisi’ Kartal’da Açıldı
Abone ol
Kartal Belediyesi’nin kreşlerinde öğrenim gören öğrencilerin yaptığı çalışmalardan oluşan ‘Kalbimdeki Atatürk Resim Sergisi’ açıldı. Kartal Belediyesi hizmet binası fuaye alanında açılan ve çocukların gözünden Atatürk’ün resmedildiği sergi büyük beğeni topladı.

Kartal Belediyesi Kreş Müdürlüğü tarafından hazırlanan sergide belediyenin 15 ayrı kreşinde eğitim gören 57 çocuğun yaptığı, 50x70 tuval üzerine akrilik boyayla hazırlanan resimleri görücüye çıktı. 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası yaklaşırken hazırlanan sergi ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Serginin açılışına Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i temsilen; Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, Kartal Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Gülay Boyraz, Kartal Belediyesi Meclis Üyesi Önder Turmuş ve veliler katıldı.

Öğrencilerin söylediği Atatürk şarkıları eşliğinde gerçekleşen açılışta konuşan Başkan Yardımcısı Ali Apaydın, “Bu özel günde bu özel sergiyi düzenleyen kreş öğretmenlerimize, çocuklarımıza ve velilerimize teşekkür ediyorum. Atatürk sevgisini küçük yaştan itibaren kalplerinde taşıyan çocuklarımızı özellikle tebrik ediyorum. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum.” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Kartal Belediyesi hizmet binası fuaye alanında açılan sergi, 7 Kasım Pazartesi gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


YEREL YÖNETİMLER ALANINDA TÜRKİYE’DE İLK TEKMER TUZLA’DA AÇILDI -TUZLA BELEDİYESİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME MERKEZİ, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI MUSTAFA VARANK’IN KATILIMIYLA AÇILDIÖnceki Haber

YEREL YÖNETİMLER ALANINDA TÜRKİYE’DE İLK...

Kartal Belediyesi’nden 24 Okula Atık Toplama KonteyneriSonraki Haber

Kartal Belediyesi’nden 24 Okula Atık Top...

Yorum Yazın