Başkan Yazıcı; “Meydanlarda Yükselen Sesimiz Sandıkta Da Yükselecek”

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Yazıcı; “Meydanlarda Yükselen Sesimiz Sandıkta Da Yükselecek”
Abone ol
-TUZLA BELEDİYE BAŞKANI DR. ŞADİ YAZICI: -“SU AKAR TÜRK BAKAR DEVRİ GEÇMİŞTİR. “ADAMLAR NE GÜZEL YAPMIŞ” DEME DEVRİ KAPANMIŞTIR. YAPARSA TÜRK YAPAR, YAPARSA TÜRKİYE YAPAR DEVRİ BAŞLAMIŞTIR”

İstanbul'da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen "Büyük İstanbul Mitingi"nde, AK Parti'nin İstanbul seçmeni, seçime 1 hafta kala "Türkiye Sana Emanet" diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu. Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan’a destek vermek için sabahın erken saatlerinden itibaren milyonlarca İstanbullu miting alanını hıncahınç doldurdu. İstanbul’un doğu yakası Tuzla’dan mitinge katılan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Su akar Türk bakar devri geçmiştir. “Adamlar ne güzel yapmış” deme devri kapanmıştır. Yaparsa Türk yapar. Yaparsa Türkiye yapar devri başlamıştır.  Türkiye, tüm dünya için umudun, huzurun, barışın adı olmuştur.” dedi.

YÜZYILIN LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti iktidarları bir devrime imza attı. Bu devrimin adı: “Biz de varız” devrimidir. “Biz yaparız” devrimidir.  Türkiye Yüzyılı bu devrimin üzerine kurulmuştur.  Bu yüzyıl, bizim yüzyılımız yeni başlamaktadır.  Yüzyılın lideri kimdir, Elbette devrimi yapandır, Recep Tayyip Erdoğan’dır. Su akar Türk bakar devri geçmiştir. “Adamlar ne güzel yapmış” deme devri kapanmıştır. Yaparsa Türk yapar. Yaparsa Türkiye yapar devri başlamıştır.  Türkiye, tüm dünya için umudun, huzurun, barışın adı olmuştur. Türkiye’yi istemeyenler, Türkiye Yüzyılını da istemeyenlerdir. Bunlar kimdir? Daha önce bizi sömürenlerdir.  Şehirlerimizde, caddelerimizde bomba patlatanlardır. Evet efendim, tamam efendim diye tefecilerin elini eteğini öpenlerdir. Bize tepeden bakanlardır. Onlar istemediği halde bugünlere geldik, onlar istedi diye hedeflerimizden vazgeçmeyeceğiz” dedi.

“SAYMASI BİLE ZOR OLAN İŞLERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN YAPTI”

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı,” Seçim sürecinde, son 20 yılda Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarlarının ülkemize kazandırdığı hizmet ve eserleri, çektiğim videolarda listeleyerek saymaya çalıştım.  Saymak bile büyük iş.  Sayması bile zor olan bu işleri Recep Tayyip Erdoğan yaptı ve insanımızın hizmetine sundu. Şu son 40 günde yaptığımız açılışlar, hizmete aldığımız eserler, TOGG, TCG Anadolu, Zigana Tüneli, EYT Düzenlemesi, Yarısı Bizden Kampanyası, Deprem Konutları, Hürkuş, Kaan, Altay Tankı, Bor Karbür Tesisleri, Gabar Petrol Keşfi, Karadeniz Doğalgazı. Bunlar seçim olduğu için olmadı. Hepsi, Recep Tayyip Erdoğan’ın “hedef 2023” diyerek vadettiğimiz işlerdi.  Hepsi bir arada 2023’te, doğru sözün, geçit resmi oldular. Her bir eser Recep Tayyip Erdoğan’ın sözünün eri olduğunu bir kez daha teyit etti.“Sana söz” diyerek, sözüm ona Recep Tayyip Erdoğan’la yarışa girdiler. Maalesef, sözlerinin söz değil boş laf olduğunu yaşayarak öğrendik” dedi.

“TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK İKİ ŞEHRİNİN ÜZERİNE KARABULUT GİBİ ÇÖKTÜLER”

Başkan Yazıcı, “İBB seçimlerinde, namus sözü dediler, kimseyi işten atmayacağız dediler, 20 bin kişiyi işten attılar. Liyakat liyakat diye söz verdiler. 50.000 bin kişiyi, bir senden birden işe aldılar. Dağdan indirdiklerini, İstanbul’da istihdam ettiler. İstanbul’da söz verdikleri hiçbir şeyi yapmadılar, yapamadılar, yapmaya niyetleri olmadığını da açık açık gösterdiler. İstanbul’da böyle de Ankara’da farklı mı? Üzüm üzüme baka baka kararır, Türkiye’nin en büyük iki şehrini, şehir hizmetleri açısından kara bulut gibi üzerine çöktükleri İzmir’e çevirdiler. Mesela partisiz Cumhurbaşkanı sözü veriyorlardı.  Aday olur olmaz bundan vazgeçtiler. Mesela güçlendirilmiş parlamenter sistem sözleri vardı. Cumhurbaşkanı yardımcılıkları dağıtarak, ortada hiçbir şey yokken bu sözlerini de yuttular. Hani bir deyim var ‘bir söze bakarım söz mü   diye, bir de sözü söyleyene’ Vicdan sahibi kim bunların sözüne bakar. Bunların sözünü araştırırsa, söz değil laf olduğunu görecektir. 

“MEYDANLARDA YÜKSELEN SESİMİZ SANDIKTA DA YÜKSELECEK”

Başkan Yazıcı,” 14 Mayıs’ta kararı, terör elebaşılar vermeyecek, bizi boğmaya çalışan güç odakları vermeyecek, Kur’an’a, bayrağa hakaret edenler vermeyecek. Tefecilerle, teröristlerle pazarlık edenler vermeyecek. Kararı, bu milletin aziz evlatları verecek. Bu karar, bütün Türkiye düşmanlarının yüzüne Allah’ın izniyle bir Osmanlı tokadı, bir Türk tokadı olarak inecek.  Biz milletiz, mensup olduğumuz millete inanıyoruz. Milletimize, memleketimize sevdalıyız. Vicdan sahibi her vatandaşımızın da Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye Yüzyılı’na sevdalı olduğunu biliyoruz. Meydanları doldurduğumuz gibi Allah’ın izniyle sandıkları da patlatacağız. Meydanlarda yükselen sesimiz, sandıkta da yükselecek.  Mahalle baskısı kuruyorlar. Erdoğan sevdasını bir suçmuş gibi yaftalıyorlar. Özgürlük vadettikleri gençleri, kendileri gibi düşünmediklerinde dışlıyorlar. Gençler, ne demek istediğimi test edebilirler. Mesela, onların ortamlarında, hiç yükselmeden, ben Erdoğan’a oy vereceğim desinler. Onların gerçek yüzlerini, kendileri görsünler. En çok da kurdukları bu baskı başlarına patlayacak. Gençler, hür iradeleriyle onlara derslerini verecek” ifadelerini kullandı.

 


Kartal Meydanı Üç Farklı Etkinliğe Ev Sahipliği YaptıÖnceki Haber

Kartal Meydanı Üç Farklı Etkinliğe Ev Sa...

Kartal Belediyesi’nde Cumhuriyet’in 100. Yılı Seramik Sergisi AçıldıSonraki Haber

Kartal Belediyesi’nde Cumhuriyet’in 100....

Yorum Yazın